Potrebujete pomoč pri izbiri?          +386 1 401 8000   |   info@evino.si

dostavaBrezplačna dostava za naročila nad 49€ v državo Slovenija

Evino d.o.o. sestavlja ekipa izkušenih in strokovno usposobljenih posameznikov, z velikom veseljem do dela, ki ga opravljamo. Večina zaposlenih v eVinu se lahko pohvali z WSET ali sommeliersko izobrazbo, kar pomeni, da ste ob stiku z nami, vedno v strokovnih rokah.
Pišite nam na info@evino.si ali nas pokličite na 01 401 8000.

  

 

Gašper Čarman

Aleš Kmet

Nina Čarman

Bojan Pongrac

Direktor, gasper@evino.si Izvršni direktor, ales@evino.si  Bar Manager, nina@evino.si Vodja vinoteke, bojan@evino.si 
 WSET diploma, Sommelier 3.stopnje WSET 3, Sommelier 1  WSET 2    
Najboljši sommelier Slovenije 2013 in 2015      
       
       

 mag. Špela Kuralt

Andrej Jančar 

 Jasmina Jagodnik

Marija Božić 

Vodja financ, spela@evino.si  Finance,  andrej@evino.si Finance Administracija
 WSET 2        
       
 
Erika Zupanc Maša Štojs Nastja Gajič  
Vodja marketinga, erika@evino.si Marketing, Gasper WInes Administracija  
 WSET 2   WSET 2  WSET 2   
       
 
   
 Domen Prosen Jaša Krevs Robert Fornazarič   
Vodja prodaje, domen@evino.si  Prodaja na terenu Prodaja na terenu   
 WSET 2       
       
     
Grega Prvulovič Blaž Jelovšek Aleksandar Stojanović Matjaž Fabricijo 
Vodja logistike, skladisce@evino.si Logistika Logistika  
WSET 2       
       
Vesna Čarman Tadej Golob Nevena Milovanović Enriko Tot
Chef Chef Sous Chef Kuhinja