Potrebujete pomoč pri izbiri?          +386 1 401 8000   |   info@evino.si

dostavaDostava v vse države EU

Evino d.o.o. sestavlja ekipa izkušenih in strokovno usposobljenih posameznikov, z velikom veseljem do dela, ki ga opravljamo. Večina zaposlenih v eVinu se lahko pohvali z WSET ali sommeliersko izobrazbo, kar pomeni, da ste ob stiku z nami, vedno v strokovnih rokah.
Pišite nam na info@evino.si ali nas pokličite na 01 401 8000.

  

Gašper Čarman
Gašper Čarman

Direktor, gasper@evino.si
WSET diploma, Sommelier 3.stopnje
Najboljši sommelier Slovenije 2013 in 2015

Aleš Kmet
Aleš Kmet

Izvršni direktor, ales@evino.si 
WSET 3, Sommelier 1 

Nina Čarman
Nina Čarman

Bar Manager, nina@evino.si
WSET 2 

Bojan Pongrac

Vodja vinoteke, bojan@evino.si 

mag. Špela Kuralt
mag. Špela Kuralt

Vodja financ, spela@evino.si 
WSET 2 

Andrej Jančar
Andrej Jančar

Finance,  andrej@evino.si

Marija Božić

Administracija

Erika Zupanc
Erika Zupanc

Vodja marketinga, erika@evino.si
WSET 2 

Maša Štojs
Maša Štojs

Marketing, Gasper WInes
WSET 2 

Nastja Gajič
Nastja Gajič

Administracija
WSET 2 

Domen Prosen
Domen Prosen

Vodja prodaje, domen@evino.si
WSET 2 

Jaša Krevs
Jaša Krevs

Prodaja na terenu

Robert Fornazarič

Prodaja na terenu 

Grega Prvulovič
Grega Prvulovič

Vodja logistike, skladisce@evino.si
WSET 2 

Blaž Jelovšek

Logistika

Aleksandar Stojanović

Logistika

Vesna Čarman

Chef

Tadej Golob

Chef

Nevena Milovanović

Sous Chef